Herinrichting Saenredamplantsoen en omgeving

Werk in voorbereiding

Direct na de bouwvak starten de werkzaamheden om deze buurt een grondige opknapbeurt te geven. De kosten voor deze renovatie bedragen 2 miljoen euro.

U kunt dit bestand openen met de Acrobat ReaderTekening herinrichting

 

De opknapbeurt voor het Saenredamplantsoen en omgeving is hard nodig:

  • de riolering is verouderd;
  • er is een groot gebrek aan parkeerruimte;
  • de speelvoorzieningen zijn te schaars;
  • het groen is armetierig;
  • de bestrating is op sommige plekken ronduit beroerd.

Nieuwsbrief

Al die zaken worden nu opgeknapt. De werkzaamheden beginnen aan de kant van het spoor en eindigen in de herfst van 2011 aan de kant van de Albert Cuyplaan.
Voordat de werkzaamheden echt van start gaan, verspreidt de gemeente wederom huis aan huis een nieuwsbrief.

Voorbereidende werkzaamheden

De gemeente legt op dit moment de hand aan de allerlaatste voorbereidingen. Een aantal kleine, maar belangrijke voorbereidende werkzaamheden is de afgelopen periode ook al in de buurt uitgevoerd (kap van bomen e.d.).
Als er voor september 2010 bij u in de buurt werkzaamheden moeten worden uitgevoerd, krijgt u daarvan altijd bericht.

 

Man op straat