Opkomst om 10.30 uur

In de tabel hieronder ziet u de opkomstcijfers van de Gemeenteraadsverkiezing 2018 om 10.30 uur.

StembureauAantal kiezersOpkomstPercentage
Gemeentehuis Soest1.49720013,36%
1e Van der Huchtschool 1.68521712,88%
Residence Souveraine1.37218513,48%
Hoog Soestdijk1.4381198,28%
Emmakerk1.59617811,15%
OBS Prins Willem-Alexander1.33715011,22%
Zorgcentrum Molenschot1.84019710,71%
Woonzorgcentrum Mariƫnburg1.25812710,10%
De Rank1.69318510,93%
RK basisschool Ludgerus1.78518310,25%
Parochiesecretariaat Soest1.75623613,44%
3e Van der Huchtschool1.66920812,46%
BEC De Plantage1.8401819,84%
De Open Hof1.68819111,32%
Ontmoetingscentrum Klaarwater1.52622314,61%
Ontmoetingscentrum De Klarinet98414314,53%
Orlando gebouw1.4891409,40%
OBS De Buut1.39414410,33%
Insingerschool 1.69318510,93%
Postduivenvereniging Soest1.6831458,62%
Ontmoetingscentrum De Drie Eiken1.61624515,16%
Vredekerk1.6931106,50%
OBS De Startbaan1.7241609,28%
Mobiel Stembureau010-
Totaal36.2564.06211,20%

Aantal opgeroepen kiesgerechtigden: 36.256

Het aantal opgekomen kiezers om 10.30 uur is: 4.062

Opkomstpercentage om 10.30 uur is: 11,2 procent

Historische opkomstcijfers

Opkomstpercentage 19 maart 2014 om 10.30 uur: 12,01 procent
Opkomstpercentage 3 maart 2010 om 10.30 uur: 11,16 procent