Agenda Commissie Ruimtelijke Kwaliteit
De commissie vergadert op vrijdag in de oneven weken om 8.30 uur en is openbaar. Ook geïnteresseerden kunnen de vergadering bijwonen. De commissie vergadert één keer in de vier weken in het gemeentehuis. De andere weken vergadert de commissie digitaal. U kunt de vergadering altijd digitaal volgen. Bij de fysieke bijeenkomst kunt u ook naar het gemeentehuis komen.
De eerstvolgende vergadering is op vrijdag 9 oktober. De vergadering is digitaal.
Bespreking grote plannen
Om 09.00 uur start de commissie met de voorbespreking van de agenda. Hieronder ziet u een overzicht van alle plannen die op de agenda staan om besproken te worden. De plannen staan op volgorde van het tijdschema.
Onderwerp: Maken van een ontsluitingspad en vervangen mobiele kantine
Tijdstip: 09.15-09.35 uur
Het plan is gelegen in het deelgebied (De Eng). Volgens de Welstandsnota 2014 geldt hier het gewone welstandsregime en
wordt alleen op hoofdaspecten getoetst, zoals onder andere een evenwichtige compositie van de massavorm van het object, een evenwichtige compositie van de gevelopbouw en de afstemming van de gevelopbouw van het object op die van de belendingen.
Tijdstip: 09.35-09.50 uur
Bespreking kleine plannen
Om 09.50 uur start de bespreking van kleine plannen.
Onderwerp: Vervangen van de garagedeur voor kozijnen met raamindeling
Tijdstip: 09.50-10.05 uur
Het plan is gelegen in het deelgebied (Klaarwater, Smitsveen, Bosstraat). Volgens de Welstandsnota 2014 geldt hier het gewone welstandsregime en wordt alleen op hoofdaspecten getoetst, zoals onder andere een evenwichtige compositie van de massavorm van het object, een evenwichtige compositie van de gevelopbouw en de afstemming van de gevelopbouw van het object op die van de belendingen.
Onderwerp: Plaatsen van een dakkapel aan de voorzijde
Tijdstip: 10.05-10.20 uur
Reguliere gebieden.
Meer informatie
Heeft u vragen? Of wilt u van te voren meer informatie over de plannen? Neem dan contact op met de secretaris via het contactformulier(Verwijst naar een externe website).